Biz Kimiz

Solus 2016 yılında Ankara’da kurulmuştur. Solus, müşterileri için çağdaş çözümler elde etmek amacıyla; endüstrinin ileri gelen teknolojilerini kullanarak dijital dönüşüm süreçlerine yardımcı olan bir Bilişim Teknolojileri çözümleri sağlayıcısıdır.

Solus, müşterilerinin Bilişim Teknolojileri ihtiyaçlarını temin etmek ve yeni teknolojilere geçiş süreçlerine yardımcı olmak için dünyanın ileri gelen teknoloji üreticileri ile ortaklıklar kurmuş olup, ihtiyaçlara uygun yenilikçi çözümleri uygulamak için yetenekli bir iş gücüne yatırım yapmıştır.

Solus’un kıdemli endüstri uzmanları, Devlet/Kamu, Bankacılık ve Finans, Telekomünikasyon, Perakende, Enerji, Petrol, Gaz dahil çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

Solus, faaliyet gösterdiği yerel Bilişim Teknolojileri ortamlarının sürekli gelişen kültürünü takip etmektedir. Müşterilerinin artan ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp yorumlayabilmek için uzmanlarını sürekli olarak eğitmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Çalışanlarmıza kendinlerini geliştirecekleri, yenilikçi ve en uygun ortamı sunmak hedefindeyiz.

Müşteri iletişimine odaklanan, yeni değer yaratan ve maksimum memnuniyet sağlayan ideal ortak olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin istediği her çözümü, en çabuk sürede tedarik edebilmeyi hedefliyoruz.

İş ihtiyaçları doğrultusunda basit ve şeffaf bir kurumsal yapıya sahip olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için en üst düzeyde memnuniyet sağlayan, problemleri anlayan, ideal çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Solus olarak, müşterilerimiz tarafından gelecekteki başarılarında kritik role sahip çözüm ortağı olarak görülmek ve bizim olduğu kadar müşterilerimizin de gelecekteki başarılarının temeli haline gelmek en büyük hedefimiz.

Müşterilerimiz